Џорџ Ромни: Разлика помеѓу преработките

Додадени 10 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.1) (Бот Менува: en:George Romney (painter)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: en:George Romney)
с (r2.5.1) (Бот Менува: en:George Romney (painter))
 
[[de:George Romney]]
[[en:George Romney (painter)]]
[[es:George Romney (pintor)]]
[[fr:George Romney]]
59.415

уредувања