Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Одземени 73 бајти ,  пред 8 години
с
Отстрането уредувањето на 213.135.162.200 (разговор), вратено на последната верзија на 31.11.96.251
с (Отстрането уредувањето на 213.135.162.200 (разговор), вратено на последната верзија на 31.11.96.251)
 
== Демографија ==
Според пописот од 2002 во селото живеат 5 души, а во 2007 останати се само двајца и тие се скарани.Секој ден се кола никако да се закола!!!!
.
 
== Општествени институции ==