Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Додадени 7 бајти ,  пред 9 години
 
== Демографија ==
Според пописот од 2002 во селото живеат 5 души, а во 2007 останати се само двајца и тие се скарани. Kuroj
.
 
== Општествени институции ==
Анонимен корисник