Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Графичари“

с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:판화가
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Катэгорыя:Графікі)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:분류:판화가)
[[ar:تصنيف:صناع طباعة]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Графікі]]
[[bar:Kategorie:Grafiker]]
[[bg:Категория:Гравьори]]
[[bar:Kategorie:Grafiker]]
[[cs:Kategorie:Grafici]]
[[da:Kategori:Grafikere]]
[[fr:Catégorie:Graphiste]]
[[fy:Kategory:Grafikus]]
[[ko:분류:판화가]]
[[lv:Kategorija:Grafiķi]]
[[lb:Kategorie:Grafiker]]
86.434

уредувања