Хера: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: oc:Èra
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Hera)
с (r2.7.1) (Бот Додава: oc:Èra)
[[no:Hera]]
[[nn:Hera]]
[[oc:Èra]]
[[pa:ਹੇਅਰਾ]]
[[nds:Hera (Mythologie)]]
86.434

уредувања