Разлика помеѓу преработките на „1521“

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: zh-min-nan:1521 nî
с (r2.7.2) (Бот Додава: ne:सन् १५२१)
с (r2.6.4) (Бот Додава: zh-min-nan:1521 nî)
[[az:1521]]
[[bn:১৫২১]]
[[zh-min-nan:1521 nî]]
[[map-bms:1521]]
[[be:1521]]
[[bh:१५२१]]
[[bcl:1521]]
[[bg:1521]]
[[bs:1521]]
[[br:1521]]
[[bg:1521]]
[[ca:1521]]
[[cv:1521]]
126.282

уредувања