Разлика помеѓу преработките на „Балтословенски јазици“

с
Бот Додава: sh:Balto-slavenski jezici
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Baltu-slāvu valodas hipotēze)
с (Бот Додава: sh:Balto-slavenski jezici)
[[ru:Балто-славянские языки]]
[[sr:Балто-словенски језици]]
[[sh:Balto-slavenski jezici]]
[[sv:Baltoslaviska språk]]
[[uk:Балто-слов'янська мовна спільність]]
457

уредувања