Разлика помеѓу преработките на „Средночешки крај“

с
r2.5.2) (Бот Менува: sv:Mellersta Böhmen
с (r2.6.4) (Бот Менува: sv:Mellersta Böhmen (region))
с (r2.5.2) (Бот Менува: sv:Mellersta Böhmen)
[[sr:Средњочешки крај]]
[[fi:Keski-Böömin lääni]]
[[sv:Mellersta Böhmen (region)]]
[[uk:Центральночеський край]]
[[vi:Trung Bohemia (vùng)]]
9.281

уредување