Разлика помеѓу преработките на „Лима“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: gag:Lima
с (r2.6.4) (Бот Додава: mhr:Лима)
с (r2.7.2) (Бот Додава: gag:Lima)
[[be:Горад Ліма]]
[[be-x-old:Ліма (сталіца)]]
[[bg:Лима]]
[[bo:ལི་མ།]]
[[bs:Lima]]
[[br:Lima]]
[[bg:Лима]]
[[ca:Lima]]
[[cv:Лима]]
[[fr:Lima]]
[[ga:Líoma]]
[[gag:Lima]]
[[gd:Lima]]
[[gl:Lima]]
5.636

уредувања