Пулсар: Разлика помеѓу преработките

Одземени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: ta:துடிப்பலை
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: ta:துடிப்பலைகள்)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ta:துடிப்பலை)
[[fi:Pulsari]]
[[sv:Pulsar]]
[[ta:துடிப்பலை]]
[[ta:துடிப்பலைகள்]]
[[th:พัลซาร์]]
[[tr:Pulsar]]
4.506

уредувања