Разлика помеѓу преработките на „17 март“

Одземени 6 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: kk:17 наурыз
с (r2.7.2) (Бот Додава: diq:17 Adar)
с (r2.7.1) (Бот Менува: kk:17 наурыз)
[[be-x-old:17 сакавіка]]
[[bcl:Marso 17]]
[[bg:17 март]]
[[bs:17. mart]]
[[br:17 Meurzh]]
[[bg:17 март]]
[[ca:17 de març]]
[[cv:Пуш, 17]]
[[ka:17 მარტი]]
[[csb:17 strumiannika]]
[[kk:Наурыздың 17 наурыз]]
[[sw:17 Machi]]
[[kv:17 рака]]
4.506

уредувања