Разлика помеѓу преработките на „Здравје“

Додадени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: sn:Hutano
с (r2.7.1) (Бот Додава: af:Gesondheid)
с (r2.6.3) (Бот Додава: sn:Hutano)
[[be:Здароўе]]
[[be-x-old:Здароўе]]
[[bg:Здраве]]
[[bs:Zdravlje]]
[[br:Yec'hed]]
[[bg:Здраве]]
[[ca:Salut]]
[[cv:Сывлăх]]
[[ceb:Panglawas]]
[[cs:Zdraví]]
[[sn:Hutano]]
[[co:Salute]]
[[cy:Iechyd]]
5.830

уредувања