Пеле: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: is:Pelé
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: ky:Пеле)
с (r2.7.1) (Бот Додава: is:Pelé)
[[be:Пеле]]
[[be-x-old:Пэле]]
[[bs:Pelé]]
[[bg:Пеле]]
[[bs:Pelé]]
[[ca:Edison Arantes do Nascimento]]
[[cs:Pelé]]
[[hr:Pelé]]
[[id:Pelé]]
[[is:Pelé]]
[[it:Pelé]]
[[he:פלה]]
[[ka:პელე]]
[[kk:Пеле]]
[[ky:Пеле]]
[[sw:Pelé]]
[[ky:Пеле]]
[[la:Pelé]]
[[lv:Pele (futbolists)]]
86.434

уредувања