Анадолски јазици: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Мења: fr:Langues anatoliennes
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Мења: fr:Langues anatoliennes)
[[es:Lenguas anatolias]]
[[fa:زبان‌های آناتولی]]
[[fr:LangueLangues anatolienneanatoliennes]]
[[gl:Linguas anatolias]]
[[he:שפות אנטוליות]]
4.699

уредувања