Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1961 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1961
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1961 in association football}})
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1961)
[[fr:Catégorie:Football en 1961]]
[[ko:분류:1961년 축구]]
[[it:Categoria:Calcio nel 1961]]
[[hu:Kategória:1961 a labdarúgásban]]
[[nl:Categorie:Voetbal in 1961]]
126.849

уредувања