Категорија:Фудбалот во 1930 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1930
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1930 in association football}})
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1930)
[[fr:Catégorie:Football en 1930]]
[[ko:분류:1930년 축구]]
[[it:Categoria:Calcio nel 1930]]
[[lv:Kategorija:1930. gads futbolā]]
[[hu:Kategória:1930 a labdarúgásban]]
127.231

уредување