Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1942 година“

с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1942
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1942 in association football}})
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1942)
[[fr:Catégorie:Football en 1942]]
[[ko:분류:1942년 축구]]
[[it:Categoria:Calcio nel 1942]]
[[lv:Kategorija:1942. gads futbolā]]
[[hu:Kategória:1942 a labdarúgásban]]
126.793

уредувања