Категорија:Фудбалот во 1932 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1932
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1932 in association football}})
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1932)
[[fr:Catégorie:Football en 1932]]
[[ko:분류:1932년 축구]]
[[it:Categoria:Calcio nel 1932]]
[[lv:Kategorija:1932. gads futbolā]]
[[hu:Kategória:1932 a labdarúgásban]]
127.228

уредувања