Разлика помеѓу преработките на „Богота“

Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mhr:Богота
с (r2.7.2) (Бот Додава: so:Bogota)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mhr:Богота)
[[be:Горад Багата]]
[[be-x-old:Багата]]
[[bg:Богота]]
[[bo:པོ་གོ་ཏ]]
[[bs:Bogotá]]
[[br:Bogotá]]
[[bg:Богота]]
[[ca:Bogotà]]
[[cs:Bogotá]]
[[nov:Bogota]]
[[oc:Bogotà]]
[[mhr:Богота]]
[[uz:Bogota]]
[[pnb:بگوٹا]]
4.506

уредувања