Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: qu:Annapolis (Maryland)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: mg:Annapolis, Maryland)
с (r2.7.1) (Бот Додава: qu:Annapolis (Maryland))
[[pt:Annapolis (Maryland)]]
[[ro:Annapolis, Maryland]]
[[qu:Annapolis (Maryland)]]
[[ru:Аннаполис (Мэриленд)]]
[[simple:Annapolis, Maryland]]
86.434

уредувања