Колумбија (Јужна Каролина): Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.5) (Бот Додава: mg:Columbia, South Carolina
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Columbia, Nam Carolina)
с (r2.6.5) (Бот Додава: mg:Columbia, South Carolina)
[[lmo:Columbia (Carolina del Süd)]]
[[hu:Columbia]]
[[mg:Columbia, South Carolina]]
[[mr:कोलंबिया, साउथ कॅरोलिना]]
[[nl:Columbia (South Carolina)]]
6.013

уредувања