Разлика помеѓу преработките на „1 август“

Одземени 6 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: kk:1 тамыз
с (r2.7.2) (Бот Додава: ky:1-Август (Баш оона))
с (r2.7.1) (Бот Менува: kk:1 тамыз)
[[be-x-old:1 жніўня]]
[[bcl:Agosto 1]]
[[bg:1 август]]
[[bs:1. august]]
[[br:1añ Eost]]
[[bg:1 август]]
[[ca:1 d'agost]]
[[cv:Çурла, 1]]
[[ka:1 აგვისტო]]
[[csb:1 zélnika]]
[[kk:Тамыздың 1 тамыз]]
[[sw:1 Agosti]]
[[kv:1 моз]]
4.506

уредувања