Разлика помеѓу преработките на „.hr“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (поправка на правопис)
* [http://www.iana.org/root-whois/hr.htm IANA информации за .hr]
 
{{Домени}}
{{Никулец за главен интернет домен}}
{{Домени}}
 
[[af:.hr]]