.id: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(ситна поправка)
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Главни Интернет домени]]
[[Категорија:ИндонезиаИндонезија]]
 
[[af:.id]]