Разлика помеѓу преработките на „20 септември“

Одземени 6 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: kk:20 қыркүйек
с (r2.5.5) (Бот Додава: diq:20 Keşkelun)
с (r2.7.1) (Бот Менува: kk:20 қыркүйек)
[[be-x-old:20 верасьня]]
[[bcl:Septyembre 20]]
[[bg:20 септември]]
[[bs:20. septembar]]
[[br:20 Gwengolo]]
[[bg:20 септември]]
[[ca:20 de setembre]]
[[cv:Авăн, 20]]
[[ka:20 სექტემბერი]]
[[csb:20 séwnika]]
[[kk:20 қыркүйек]]
[[kk:Қыркүйектің 20]]
[[sw:20 Septemba]]
[[kv:20 кӧч]]
4.062

уредувања