Катманду: Разлика помеѓу преработките

Одземени 54 бајти ,  пред 10 години
ложную картину
с (r2.7.2) (Бот Додава: se:Kathmandu)
(ложную картину)
Image:IMG 0483 Kathmandu Pashupatinath.jpg|Храмот Пашупатинат
Image:Kathmandu Pedicab 2001.jpg|Возач на Рикша
Image:Newroad.jpg|Центарот на градот
 
</gallery></center>
 
1

уредување