Мец: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: ms:Metz
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Менува: th:แม็ส)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Metz)
[[hu:Metz]]
[[mr:मेस]]
[[ms:Metz]]
[[nl:Metz]]
[[ja:メス (フランス)]]
127.201

уредување