Разлика помеѓу преработките на „Нефтида“

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sl:Neftis
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Нефтыда)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sl:Neftis)
[[az:Neftis]]
[[be:Нефтыда]]
[[bg:Нефтида]]
[[bo:ནའེ་ཧྥུ་ཏི་སི།]]
[[bs:Neftida]]
[[br:Neftis]]
[[bg:Нефтида]]
[[ca:Neftis]]
[[da:Nephthys]]
[[simple:Nephthys]]
[[sk:Nebtet]]
[[sl:Neftis]]
[[sr:Нефтис]]
[[sh:Neftis]]
86.434

уредувања