Разлика помеѓу преработките на „Бил Гејтс“

Додадени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: ky:Билл Гейтс
с (r2.7.1) (Бот Додава: szl:Bill Gates)
с (r2.6.3) (Бот Додава: ky:Билл Гейтс)
[[be:Біл Гейтс]]
[[be-x-old:Біл Гэйтс]]
[[bg:Бил Гейтс]]
[[bar:Bill Gates]]
[[bs:Bill Gates]]
[[br:Bill Gates]]
[[bg:Бил Гейтс]]
[[ca:Bill Gates]]
[[cv:Билл Гейтс]]
[[sw:Bill Gates]]
[[ku:Bill Gates]]
[[ky:Билл Гейтс]]
[[la:Gulielmus Gates]]
[[lv:Bils Geitss]]
5.830

уредувања