Павел Траханов: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: it:Pavel Trachanov
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Pavel Trakhanov)
с (r2.5.2) (Бот Менува: it:Pavel Trachanov)
[[en:Pavel Trakhanov]]
[[fr:Pavel Trakhanov]]
[[it:Pavel TrakhanovTrachanov]]
[[pl:Pawieł Trachanow]]
[[ru:Траханов, Павел Сергеевич]]
9.281

уредување