Категорија:1802: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1802
с (Бот Брише: hu:Kategória:1802 (deleted))
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1802)
[[be:Катэгорыя:1802]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1802]]
[[bg:Категория:1802 година]]
[[bs:Kategorija:1802]]
[[br:Rummad:1802]]
[[bg:Категория:1802 година]]
[[cs:Kategorie:1802]]
[[cy:Categori:1802]]
[[os:Категори:1802]]
[[is:Flokkur:1802]]
[[it:Categoria:Eventi del 1802]]
[[he:קטגוריה:1802]]
[[jv:Kategori:1802]]
127.201

уредување