Категорија:1832: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1832
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1832)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1832)
[[os:Категори:1832]]
[[is:Flokkur:1832]]
[[it:Categoria:Eventi del 1832]]
[[he:קטגוריה:1832]]
[[jv:Kategori:1832]]
[[war:Category:1832]]
[[yo:Ẹ̀ka:1832]]
[[zh-yue:分類Category:1832年]]
[[zh:Category:1832年]]
127.230

уредувања