Категорија:1863: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1863
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Санат:1863 жыл)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1863)
[[be:Катэгорыя:1863]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1863]]
[[bg:Категория:1863 година]]
[[bs:Kategorija:1863]]
[[br:Rummad:1863]]
[[bg:Категория:1863 година]]
[[cs:Kategorie:1863]]
[[cy:Categori:1863]]
[[os:Категори:1863]]
[[is:Flokkur:1863]]
[[it:Categoria:Eventi del 1863]]
[[jv:Kategori:1863]]
[[kn:ವರ್ಗ:೧೮೬೩]]
127.214

уредувања