Сант Жулија де Лорија: Разлика помеѓу преработките

с
r2.5.2) (Бот Менува: es:San Julián de Loria
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: ms:Sant Julia de Loria)
с (r2.5.2) (Бот Менува: es:San Julián de Loria)
[[de:Sant Julià de Lòria]]
[[en:Sant Julià de Lòria]]
[[es:SantSan JuliàJulián de LòriaLoria]]
[[eu:Sant Julià de Lòria]]
[[fr:Sant Julià de Lòria]]
9.281

уредување