Разлика помеѓу преработките на „Нос“

Додадени 35 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: my:နှာခေါင်း
с (r2.7.2) (Бот Додава: sn:Mhuno)
с (r2.7.2) (Бот Додава: my:နှာခေါင်း)
[[be:Нос]]
[[be-x-old:Нос]]
[[bg:Нос]]
[[bo:སྣ།]]
[[bs:Nos]]
[[br:Fri]]
[[bg:Нос]]
[[ca:Nas]]
[[cs:Nos]]
[[arz:مناخير]]
[[ms:Hidung]]
[[my:နှာခေါင်း]]
[[nah:Yacatl]]
[[nl:Neus]]
1.229

уредувања