Отвори го главното мени

Промени

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: th:คริสต์ศาสนิกชน
[[ia:Christiano]]
[[it:Cristiano (religione)]]
[[ky:Христиан]]
[[ht:Kretyen]]
[[ky:Христиан]]
[[la:Christianus]]
[[ln:Moklísto]]
[[sk:Kresťan]]
[[te:క్రైస్తవుడు]]
[[th:คริสต์ศาสนิกชน]]
[[th:คริสเตียน]]
[[uk:Християни]]
[[ur:عیسائی]]
125.618

уредувања