Разлика помеѓу преработките на „1066“

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: lv:1066. gads
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:1066 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:1066. gads)
[[be-x-old:1066]]
[[bh:१०६६]]
[[bg:1066]]
[[bs:1066]]
[[br:1066]]
[[bg:1066]]
[[ca:1066]]
[[cv:1066]]
[[ht:1066 (almanak jilyen)]]
[[la:1066]]
[[lv:1066. gads]]
[[lb:1066]]
[[lt:1066 m.]]
86.434

уредувања