Категорија:Спортот во 1966 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Sport nel 1966
с (r2.7.2) (Бот Додава: af, be-x-old, bs, ca, cs, da, de, el, en, es, fi, fr, he, hu, id, ja, ko, lt, lv, nl, no, pl, pt, ru, sk, sl, sq, sv, tr, uk, zh, zh-yue)
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Sport nel 1966)
[[ko:분류:1966년 스포츠]]
[[id:Kategori:Olahraga dalam tahun 1966]]
[[it:Categoria:Sport nel 1966]]
[[he:קטגוריה:1966 בספורט]]
[[lv:Kategorija:1966. gads sportā]]
127.291

уредување