Категорија:Спортот во 1985 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Sport nel 1985
с r2.7.2) (Бот Додава: ar, be-x-old, ca, cs, da, de, el, en, es, fi, fr, he, hu, ja, ko, lt, lv, nl, no, pl, pt, ru, simple, sk, sl, sv, tr, uk, zh
с r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Sport nel 1985
Ред 12:
[[fr:Catégorie:1985 en sport]]
[[ko:분류:1985년 스포츠]]
[[it:Categoria:Sport nel 1985]]
[[he:קטגוריה:1985 בספורט]]
[[lv:Kategorija:1985. gads sportā]]
127.531

уредување