Разлика помеѓу преработките на „Конквистадор“

Додадени 32 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mn:Конкуйстадор
с (Бот Додава: th:กองกิสตาดอร์)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mn:Конкуйстадор)
[[ar:كونكيستدور]]
[[zh-min-nan:Conquistador]]
[[bg:Конкистадор]]
[[bs:Konkvistador]]
[[br:Konkistador]]
[[bg:Конкистадор]]
[[ca:Conquistador]]
[[da:Conquistador]]
[[hu:Konkvisztádor]]
[[ms:Konkuistador]]
[[mn:Конкуйстадор]]
[[nl:Conquistador (historisch)]]
[[ja:コンキスタドール]]
11.372

уредувања