Разлика помеѓу преработките на „Композитор“

Додадени 28 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kk:Композитор
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Compositor)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:Композитор)
[[be:Кампазітар]]
[[be-x-old:Кампазытар]]
[[bg:Композитор]]
[[bar:Komponist]]
[[bs:Kompozitor]]
[[bg:Композитор]]
[[ca:Compositor]]
[[cv:Кĕвĕçĕ]]
[[he:מלחין]]
[[ka:კომპოზიტორი]]
[[kk:Композитор]]
[[kw:Composydh]]
[[la:Compositor]]
86.434

уредувања