Категорија:Анализа: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: be:Катэгорыя:Аналіз
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Analysis}})
с (r2.6.4) (Бот Додава: be:Катэгорыя:Аналіз)
[[ar:تصنيف:تحليل]]
[[az:Kateqoriya:Analiz]]
[[be:Катэгорыя:Аналіз]]
[[bs:Kategorija:Analiza]]
[[bg:Категория:Анализ]]
[[bs:Kategorija:Analiza]]
[[cs:Kategorie:Analýza]]
[[cy:Categori:Dadansoddiad]]
127.413

уредувања