Разлика помеѓу преработките на „Microsoft“

Додадени 34 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: map-bms:Microsoft Corporation
с (Бот Додава: tk:Microsoft)
с (r2.6.5) (Бот Додава: map-bms:Microsoft Corporation)
[[bn:মাইক্রোসফট কর্পোরেশন]]
[[zh-min-nan:Microsoft]]
[[map-bms:Microsoft Corporation]]
[[be:Microsoft]]
[[be-x-old:Microsoft]]
4.013

уредувања