Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1100-тите“

с
r2.6.4) (Бот Додава: sl:Kategorija:Umrli v 1100. letih
с (r2.6.4) (Бот Додава: ms:Kategori:Kematian 1100-an)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sl:Kategorija:Umrli v 1100. letih)
[[simple:Category:1100s deaths]]
[[sk:Kategória:Úmrtia v 0. rokoch 12. storočia]]
[[sl:Kategorija:Umrli v 1100. letih]]
[[fi:Luokka:1100-vuosikymmenellä kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1100-talet (decennium)]]
126.810

уредувања