Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: mg:Helena, Montana
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Helena (Montana))
с (r2.7.1) (Бот Додава: mg:Helena, Montana)
[[lt:Helena (Montana)]]
[[lmo:Helena, Montana]]
[[mg:Helena, Montana]]
[[mr:हेलेना, माँटाना]]
[[nl:Helena (Montana)]]
34.422

уредувања