Хера: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ia:Hera
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: arz:هيرا)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ia:Hera)
[[bn:হেরা]]
[[be:Гера]]
[[bg:Хера]]
[[bar:Hera]]
[[bs:Hera]]
[[br:Hera]]
[[bg:Хера]]
[[ca:Hera]]
[[cs:Héra]]
[[hr:Hera]]
[[id:Hera]]
[[ia:Hera]]
[[is:Hera (gyðja)]]
[[it:Era (mitologia)]]
86.434

уредувања