Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Симулатори“

с
с (Бот Додава {{Ризница-врска|Simulation software}})
с (r2.7.2) (Бот Додава: fa:رده:بازی‌های شبیه‌سازی)
[[en:Category:Simulation video games]]
[[es:Categoría:Videojuegos de simulación]]
[[fa:رده:بازی‌های شبیه‌سازی]]
[[fr:Catégorie:Jeu vidéo de simulation]]
[[ko:분류:시뮬레이션 게임]]
2.892

уредувања