Куско (регион): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: es:Departamento del Cusco
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: es:Departamento del Cusco)
[[de:Cusco (Region)]]
[[en:Cuzco Region]]
[[es:Departamento del CuzcoCusco]]
[[fr:Région de Cuzco]]
[[id:Region Cusco]]
127.214

уредувања