Павел Траханов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Pavel Trakhanov
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Pavel Trakhanov)
 
[[de:Pawel Sergejewitsch Trachanow]]
[[fr:Pavel Trakhanov]]
[[en:Pavel Trakhanov]]
[[fr:Pavel Trakhanov]]
[[it:Pavel Trakhanov]]
[[pl:Pawieł Trachanow]]
[[ru:Траханов, Павел Сергеевич]]
86.434

уредувања