Разлика помеѓу преработките на „Касандра (митологија)“

с
r2.6.4) (Бот Додава: ml:കസ്സാൻഡ്ര
с (r2.7.1) (Бот Додава: br:Kasandra)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ml:കസ്സാൻഡ്ര)
[[az:Kassandra]]
[[be:Касандра]]
[[bg:Касандра]]
[[bs:Kasandra]]
[[br:Kasandra]]
[[bg:Касандра]]
[[ca:Cassandra]]
[[cs:Kassandra]]
[[lt:Kasandra]]
[[hu:Kasszandra]]
[[ml:കസ്സാൻഡ്ര]]
[[nl:Cassandra]]
[[ja:カッサンドラー]]
863

уредувања